Söğütözü Halı Yıkama

Söğütözü halı yıkama firmamız firmamızı tercih eden bütün müşterilerine %100 profesyonel ve %100 garantili halı yıkama hizmeti sağlamaktadır.

Bu üst düzey hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken şey telefon numaralarımızdan bizi arayarak randevu almanız ve halı yıkama talebinizi iletmenizdir. Geriye kalan bütün işlemler firmamızın sahip olduğu profesyonel personelimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile yapılacaktır. Söğütözü sınırları içerisinde ve civar bölgede halı yıkama  hizmeti söz konusu olduğu zaman ilk akla gelen Söğütözü halı yıkama fabrikası olarak firmamız gelmektedir. Firmamız  kesintisiz olarak yıllardan beri halı yıkama hizmetleri ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmakla beraber sektöre yön veren bir firmadır.  Uzman personellerimiz ile tüm Ankara genelinde müşterilerimizin kapısına kadar giderek halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

 

Halı Yıkama Hizmetimiz Hakkında

 

Müşterilerimiz tarafından firmamıza irtibat telefonlarımız ile iletişime geçirdikten sonra randevu alınması ile belirlenen gün ve saatte ücretsiz servisimiz müşterimizin daha önceden bize bildirmiş olduğu ikamet adresine giderek  makbuz karşılığı halılar teslim alındıktan sonra halı yıkama hizmetini gerçekleştirmiş olduğumuz fabrikamıza getirilerek burada konusunda uzman olan ve bu işi profesyonel olarak yapan personellerimizin kontrolünde son teknoloji ile donatılmış tam otomatik halı yıkama  makineleri  vasıtası ile  usulüne uygun olarak tek tek ve her halının cinsine ve modeline göre uygun teknikler kullanılarak  düzgün ve etkili bir biçimde yıkanmaktadır. Halı yıkama işlemi bittikten sonra özel olarak tasarlanmış kurutma odalarında yer alan sıkma cihazları ile yıkama işlemi sırasında halıda biriken su sıkılarak %95 oranında halılar sudan arındırıldıktan sonra tamamen kuruması için kurumaya bırakılarak kurutma işlemi uygulanır. Kurutma işlemi sonrasında tedbir amaçlı son bir kez daha kontrolden geçirilen  halılar üzerinde herhangi bir leke kalmışsa özel leke çıkarıcılar uygulanarak  lekeler çıkarıldıktan sonra halılar paketlenip  ücretsiz servis araçlarımıza yüklenerek yine makbuz karşılığı müşterimizin bize bildirmiş olduğu teslim adresine teslim edilir.

 

Firmamız İle İletişim

 

Firmamızda iletişim kurarak firmamızın sunmuş olduğu Söğütözü halı yıkama hizmetleri yararlanmak isteyen herkes telefon bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilir.

Ankara halı yıkama