İncesu Halı Yıkama

İncesu Halı Yıkama

Kurulduğu günden beri en kaliteli ve en güvenli hizmeti veren İncesu halı yıkama sektöründe her zaman bir numara olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

En kaliteli ve en güvenli hizmeti İncesu halı yıkama firmaları halı yıkama konusunda sizlere en iyi şekilde sunmaktadır. Bilindiği gibi halılar çok çabuk kirlenir. Halılardaki bu kirler halı diplerinde bakterilerin oluşmasına sebep olmaktadır. Bu bakterilerin yok olması için yıkanması gerekmektedir. Firmamıza talep etmeniz üzere halılarınız adresinizden alınarak fabrikamıza getirilmektedir. Yıkama yapılmadan önce halıların tozları alınır ve yıkama işlemine başlamak için halılar ilaçlı havuzlara yatırılır. Çünkü halılarda oluşan lekelerin ve kirlerin daha kolay çıkması yönünden gereklidir. Daha da sonra halıların yıkama işlemi hijyenik ortamlarda anti bakteriyel deterjanlar ve son sistem teknolojik makineler ile deneyimli personelimiz tarafından el değmeden özenle yıkanmaktadır. Yıkanan halılar kurutma alanlarında zarar görmeden kurutulur. Kurutulan halılar itina ile paketlenir ve adreslerinize teslim edilmektedir.

Halı Yıkama Neden Önemli?

Gün boyu üzerinde gezindiğimiz halılar en çok kirlenen ve tozlanan temizliği zor olan zahmetli eşyaların en önemlisidir. İncesu halı yıkama olarak bu zahmetli temizlik görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Halılar gün boyu üzerinde dolaşıldığı için çok çabuk kirlenmektedir. Halıların yüzeyinde oluşan kirler halı dip kısımlarına çökmektedir. Bu kirler yüzünden bakteriler oluşur ve zamanla çoğalmaktadır. Çoğalan bu bakteriler bulunduğumuz ortamların sağlıklı olmasını engeller. Sağlıksız ortamlar özellikle çocukların kolayca çeşitli hastalıklara yakalanmalarına neden olmaktadır. Sağlıklı bir yaşam alanları için halıların temizliği yani yıkanması çok önemlidir. Firmamız halılarınızı hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü deterjanlar ve deneyimli ekibimiz tarafından itina ile yıkanmaktadır. Yıkanan halılar hijyen kurallarına uyularak müşterilerimizin adreslerine teslim edilmektedir. Sizlerin memnun kalması adına elemanlarımız büyük özen göstermektedir.

Halı Yıkama Fiyatları

Siz değerli müşterilerimizin hep daima memnun kalması için İncesu halı yıkama fiyatları en cazip ve en uygun olarak belirler. Halı yıkama fiyatları halıların özellikleri ve çeşitlerine göre değişmektedir. Firmamız müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek için her zaman en iyisini yapmaktadır.

Ankara halı yıkama