Emek Halı Yıkama

Uzun yılardır Emek semti ve çevresinde verdiğimiz en kaliteli, en güvenli hizmetler için daima çalışmalarını sürdüren Emek halı yıkama firmamız bundan sonrada en iyisini yapmak adına yeniliçi gelişimleri sizlere sunmaktadır.

Halı Yıkama Neden Önemlidir?

Halılar gün boyu devamlı üzerinde dolaştığımız eşyaların en başında gelmektedir. Çevremizde oluşan birçok toz ve kirlerin yüzeylerine yapıştığı halılar gün geçtikçe bu tozların halı diplerine çöker. Bu halı diplerine çöken toz ve kirler zamanla bakterilerin oluşmasına ve daha da çoğalmasına neden olur. Çoğalan bu bakteriler yaşadığımız ortamaların sağlık yönünden tehdit etmeye başlar. Sağlıksız yaşam alanları hastlıkara davetiye çıkarır ve çeşitli enfeksiyon hastalıklarına sebep olmaktadır. Emek halı yıkama firmamız her zaman verdiği haliteli hizmette hep sizlerin önce sağlığını düşünmektedir. Özellikle çocuklar ve alerjisi bulunan kişilerin daha çok etkilendiği bu alanların devamlı temiz olması gerekmektedir. Yani kısacası sağlığımız için halı yıkama çok fazla önemlidir. Bakterilerin yok olması için halıların düzenli periyodlar halinda yıkanması gereklidir.

Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Olmalıdır?

Günlük olarak evlerimizde bulunan halıları elektrik süpürgeleri ile süpürüp silmek olması gereken hijyeni yerine getirmez. Dolayısıyla yılda iki defa halıların yıkanmasında fayda vardır. Sizin talep etmeniz üzere halıalrınız adresinizden alınıp fabrikamıza getirilir. Halılar yıkama işlemine başlamadan önce toz alma odalarında tozları alınır ve lekeleri tespit edilir. Yıkama odaalrına alınan halılar yıkama işlemi yapılması için özelliklerine göre ayrılır. Emek halı yıkama firmaları olark müşterilerimüze en hijyenik ortamlarda en güvenli ve en kaliteli yıkama hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Halıların yıkanmasında kullanılan sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü özel deterjanlar ve son sistem teknoloji ürünü olan makineler ile deneyimli personelimiz tarafındanözenle el değmeden yıkanmaktadır. Daha sonra halılar durulama ve kurutma işlemleri için kurutma odalarına alınır. İtina ile yıkanan halılar özenle paketlenir ve adresinize teslim edilir.

Halı Yıkama Fiyatları

Emek halı yıkama fiyatları müşterilerimizin bütçelerine etki etmemesi için en uygun olanları belirlenmektedir. Firmamız için müşterilerimizin memnun kalması herşeyden önemlidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ankara halı yıkama