Beşevler Halı Yıkama

Beşevler Halı Yıkama

Kurulduğumuz günden bu yana modern makineler ile en kaliteli hizmeti veren Beşevler halı yıkama firmamız sizlere daha iyisini sunmak son sistem çalışmalarına daha da hız vermektedir.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz Nasıl Oluyor?

Ev ya da iş yerlerinde kullandığımız halılar zaman içinde tozları ve kirleri yüzeylerine toplamaktadır. Bu sebeple sağlık açısından ve hijyenik bakımından farklı problemler yaşanmasına neden olduğu için halıların yıkanması gerekmektedir. Beşevler halı yıkama firmamız halı yıkama işlemlerini uzman olarak bu hizmeti vermektedir. Sizlerin isteği üzerine halılar adresinize gelen ücretsiz servisimiz ile alınır ve fabrikamıza getirilir. Öncelikle halılar tozları alınarak lekeleri tespit edilir. Ardından halılar yıkama işlemleri yapılması için yıkama odalarına alınır. Halılar yıkama işlemine başlamadan önce özelliklerine göre ayrılır. Son derece hijyenik ortamlarda sağlığa hiçbir etkisi olmayan anti bakteriyel bitki özlü özel deterjanlar ile teknoloji ürünü olan tam otomatik makineler sayesinde profesyonel personellerimiz tarafından özenle el değmeden yıkanmaktadır. Yıkanan halılar daha sonra iyice durulanır ve sıkma işlemleri yapılır. kurutma yapılması için halılar kurutma odalarına alınır. Son olarak kontrol odalarında son kez kontrol edilir ve paketlenir. Paketlenen halılar ekibimiz tarafından adresinize teslim edilir.

Halı Yıkama İşleminin Önemi

Beşevler halı yıkama firmaları olarak her zaman müşterilerimizin sağlığına çok fazla önem vermektedir. Halılar gün boyu üstünde dolaştığımız için toz ve kirler halıların dip kısımlarına iner. Bu tozlar zamanla bakterilerin oluşmasına ve gün geçtikçe çoğalmasına neden olmaktadır. Bakterilerin çoğalması yaşadığımız ortamların sağlık açısından tehdit eder ve çeşitli hastalıkların meydana gelmesine sebep olur. Özellikle çocuklar ve alerjisi bulunan kişiler tarafından çok sakıncalı bir durum haline gelmektedir. Bu bakterilerden kurtulmak için ve sağlıklı hijyen bir yaşam alanında bulunmak adına halıların yıkanması çok ama çok önem taşıyan bir unsurdur. Kısacası sağlıklı ortamlar için halıların yıkanması çok önemlidir.

Halı Yıkama Fiyatları

En kaliteli ve en güvenli hizmeti veren firmamız Beşevler halı yıkama fiyatları sizler için en uygun olanlarını belirlemektedir. Firmamız için her zaman sizlerin memnun kalması adına çalışmalarını devamlı olarak sürdürmektedir.

Ankara halı yıkama