Atapark Halı Yıkama

Atapark Halı Yıkama

Atapark halı yıkama firmamız profesyonel ekibi ile Ankara ilinin en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermekte olan en iyi halı yıkama firmasıdır.

Halı Yıkamak Neden Önemlidir?

Kullanmakta olduğumuz halılar devamlı üzerinde gezindiğimiz için toz ve kirleri çok kolay yüzeylerinde toplamaktadırlar. Yüzeyde toplanan tozlar zamanla halıların diplerine inmekte ve bakterilerin oluşmasına sebep olmaktadır. Gün geçtikçe bu bakteriler çoğalmaktadır ve yaşam alanlarını sağlık yönünden tehdit etmektedir. Sağlıksız bir ortam çeşitli hastalıklara, özellikle çocukların kolayca hastalanmalarına neden olur. Atapark halı yıkama sizin sağlıklı bir alanda yaşamanız için büyük çalışmalar ile hizmet vermektedir. Halılarda bulunan bakteriler süpürmek ya da halıları silmeyle kesin çözüm sağlanmaz. Sadece halıların yıkanmasıyla bu sağlıklı olmayan ortamlardan kurtulmak mümkündür. Sağlıklı yaşam alanları ve hastalıklardan korunmak için halıların yıkanması çok önemlidir. Firmamız halılarınızı hijyenik ortamlarda Sağlık Bakanlığı onaylı anti bakteriyel özel bitki özlü temizlik ürünleri ile el değmeden özel makinelerle özenle yıkanmaktadır.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Gün boyu sürekli üzerinde dolaştığımız halılar çok çabuk kirlenmektedir. Çevrede uçuşan tozlar halıların yüzeylerine yapışır. Bu tozlar zamanla halıların diplerine çökmektedir. Çöken tozlar bakterilerin oluşmasına neden olur ve gün geçtikçe bu bakteriler çoğalmaktadır. Atapark halı yıkama firmaları sizleri bu dertten en uygun fiyatlarla kurtarmaktadır. Firmamız halıları adreslerinizden alıp fabrikamıza getirmektedir. Halılar toz makinelerinden geçer ve lekeleri tespit edilmektedir. Yıkama yapılırken her türlü sağlık kurallarına uyularak temizlik hizmetinin verilmesine dikkat edilmektedir. Halıların yıkanmasında sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ve son sistem teknolojik makineler ile uzman ekibimiz tarafından özenle yıkanmaktadır. Yıkama işlemi biten halılar kurutulur ve itina ile paketlenir. Paketlenen halılar adresinize teslim edilmektedir.

Halı Yıkama Fiyatları

Atapark halı yıkama fiyatları her keseye uyan en uygun halı yıkama fiyatlarıdır. Firmamız öncelikle müşterilerimizin menfaatini düşünerek fiyatlarını belirlemektedir. Fiyatlar halıların türüne, dokumasına, cinsine ve çeşitli özelliklerine göre değişim göstermektedir. Müşterilerimizin memnun kalacağı kaliteli hizmet ve en uygun fiyatları sunmaktadır. Her zaman kazanmak için müşteri güveni şarttır.

Ankara halı yıkama