Aktaş Halı Yıkama

Aktaş Halı Yıkama

Ankara ilinin en eski semtinde yer alan Aktaş halı yıkama bugüne kadar verdiği kaliteli hizmet ve güven ile her zaman kendinden söz ettirmiştir.

Halı Yıkama Önemi

Ev ve işyerlerinde kullandığımız halılar çevremizde oluşan toz ve kirleri çok çabuk yüzeylerinde toplamaktadır. Bu tozlar halıdaki kılların diplerine yapışmaktadır. Temizlemesi çok zor ve zahmetli olan bu tozlar zamanla bakterilerin oluşmasına ve çoğalmasına yol açmaktadır. Bu bakteriler yaşam alanlarını sağlık açısından tehdit eden unsurlar haline gelmektedir. Sağlıklı olamayan ortamlar çeşitli hastalıkların doğmasına ve özellikle çocukların kolayca hasta olmalarına neden olmaktadır. Sağlıklı bir yaşam alanları için halıların yıkanması şarttır ve çok önemlidir. Aktaş halı yıkama sizleri bu zahmetli işlerden hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü özel temizlik ürünleri ile el değmeden özel makinelerle itinayla yıkamaktadır. Firmamız için müşterilerimizin sağlığı çok fazla önemlidir. Bu sebeple Aktaş halı yıkama olarak bütün hijyen kurallarına sonuna kadar uymaktayız.

Halı Yıkama Nasıl Olmaktadır?

Halılar en çok kullanmak zorunda oluğumuz vazgeçilmez eşyaların başında gelmektedir. Dolayısıyla en çok kirlenen ve tozlanan eşya halılardır. Halıların temizliği de en zor ve zahmeti bol olan bir iştir. Aktaş halı yıkama firmaları olarak halılarınızı ücretsiz servisimiz ile adreslerinizden alınmaktadır. Fabrikamıza gelen halılar öncelikle tozları alınır ve üzerindeki lekeler tespit edilmektedir. Daha sonra halıların yıkama işlemlerine başlanmaktadır. Yıkama işlemleri yapılırken hijyenik ortamlarda en kaliteli anti bakteriyel bitki özlü deterjanlar ile el değmeden son sistem teknolojik makineler ve deneyimli personelimiz tarafından özenle yıkanmaktadır. Yıkanan halılar son kontrol edildikten sonra kurutma alanlarında zarar görmeden kurutulmaktadır. Kuruyan halılar son işlem olarak paketleme makinelerinde poşetlenir ve güler yüzlü ekibimiz tarafından adresinize teslim edilmektedir.

Halı Yıkama Fiyatları

Müşterilerimizin bütçelerine zarar vermeden Aktaş halı yıkama fiyatları en cazip ve en uygun olarak sizlere sunmaktadır. Firmamız her zaman müşterilerimizin yararına hizmet vermek için elinden geleninin fazlasını yapmaktadır. Fiyatlar halıların türüne ve çeşitli özelliklerine göre değişmektedir. Aktaş halı yıkamayı tercih ettiğiniz için hiç pişman olmayacağınıza garanti veriyoruz.

Ankara halı yıkama